ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Безпека та розвиток ЗМІ в умовах кризи - теми які зараз цікавлять чернігівських медійників

02.12.2022, 09:43
Павло Пущенко

Хаби незламності та стійкості для представників медіа - так, перефразовуючи відому сьогодні назву, можна назвати мережу “Медіабаза”, що запрацювала за підтримки ГО “Інститут масової інформації”  в 10 регіонах  країни в листопаді 2022 року.

Чернігівський медіахаб зібрав на першу зустріч місцевих журналістів щоб показати можливості, вивчити і обговорити потреби чернігівських медійників.

Фото Павло Пущенко

Очікувано, що зараз серед потреб чернігівських журналістів - це можливість безперебійної роботи в умовах постійних відключень електроенергії та відсутністю у зв'язку із цим інтернету.

Чернігівський медіахаб пропонує таку можливість представникам чернігівських ЗМІ, забезпечивши офіс альтернативними джерелами електроенергії та інтернету.

Теми для навчання, які місцеві журналісти визначили для себе як пріоритетними, поєднують безпекові та професійного розвитку в умовах воєнного стану. Передовсім домедична допомога, фізична та цифрова безпека, психологічна стійкість та протидія вигоранню, навчання щодо стандартів воєнної журналістики, робота з базами даних, навички конвергентної журналістики,  здобуття знань для адаптації і розробки стратегій виживання локальних медіа в кризових умовах.

“Відкриття такої бази дуже потрібне,- запевняє представниця Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Чернігівській області Ірина Сенченко. - В умовах частого відключення світла, журналістам доводиться шукати місце, щоби виконати редакційні завдання. Тому, таке місце журналістських зустрічей важливе ще й для того, аби обмінюватися інформацією, досвідом, отримувати нові знання, під час тренінгів.”

Тож медіахабом в Чернігові заплановані заходи з організації онлайн та офлайн тренінгів, інтенсивів, дискусійних майданчиків, налагодження комунікації між медійною спільнотою, владою, силовиками та військовими, надання в користування засобів захисту (бронежилети, каски, аптечки) та професійного обладнання.

Переконані, така допомога допоможе вистояти в протистоянні з потоками дезінформації та інформаційних “вкидів” чернігівському регіону, що межує з російським і білоруським кордоном.

"Час Чернігівський" писав про проблеми місцевих медіа:

Павло Пущенко, регіональний представник ГО “Інститут масової інформації” в Чернігівській області

Liked the article?
Help us be even more cool!