ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Британія "конструктивно" працюватиме з Meta над питаннями шифрування й онлайн-безпеки

20.09.2023, 11:42

Британська міністерка внутрішніх справ Суелла Бревермен заявила, що прагне конструктивно працювати з Meta над питаннями наскрізного шифрування в Instagram і Facebook Месенджері та можливої небезпеки такого шифрування для дітей.

Про це пише Reuters

Уряд закликав Meta не запроваджувати шифрування на цих двох платформах, не встановивши попередньо систему захисту дітей від сексуального насильства.

"Я закликаю Meta конструктивніше співпрацювати з нами, щоб запровадити наскрізне шифрування з потужною системою безпеки, адже їхня поточна пропозиція зробить приватні повідомлення Facebook і Instagram безпечною гаванню для педофілів", – повідомила вона ВВС.

Meta, чия платформа WhatsApp уже шифрує повідомлення, заявляє, що таке шифрування допоможе захистити користувачів від хакерів, шахраїв і злочинців.

Пізніше компанія планує оприлюднити подробиці щодо заходів, які будуть ужиті для задоволення вимог уряду. Наприклад, користувачі, старші за 19 років, можуть втратити можливість листуватися з підлітками, які на них не підписані. Meta також планує застосовувати технології для виявлення шкідливої поведінки.

Бревермен впевнена, що разом вони зможуть розв’язати проблемні питання в спосіб, який не змушує Британію штрафувати Meta за новим законом.

"Ми прагнемо заохотити їх запровадити технологічне рішення. Ми вважаємо, що це рішення існує – що можна і захистити приватність користувачів, і убезпечити дітей", – сказала посадовиця на Times Radio.

Уряд стверджує, що вже певний час просить Meta навести докази того, як саме вони піклуватимуться про безпеку дітей, але наразі ще їх не отримали й продовжують перемовини з компанією.

Коли ухвалений парламентом 19 вересня закон про онлайн-безпеку набуде чинності, соцмережі постануть перед суворішими вимогами щодо захисту дітей від шкідливого контенту.

На тлі нового закону наскрізне шифрування є конфліктним питанням для компаній і влади.

"За потреби ми будемо змушені застосувати наші юридичні повноваження, – каже Бревермен. – Ми не хочемо, щоб до цього дійшло".

Марія Ігнатьєва, Валентина Троян

Liked the article?
Help us be even more cool!