ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Правозахисники просять заборонити видачу віз чиновникам, які порушують права людини

10.06.2011, 02:00

Ініціативна група українських правозахисників звернулася з відкритим листом до керівників країн Заходу з проханням заборонити видачу віз українським чиновникам, що систематично порушують права людини, і заморозити їхні фінансові активи.

Про це Радіо Свобода розповів голова правління Української Гельсінської групи Євген Захаров.

«Під час переговорів щодо безвізового режиму, щодо зони вільної торгівлі враховують порушення прав людини в Україні. Але ж це буде покарання країни, а не конкретних посадовців держави, які порушили права людини. Тому, думаю, така ідея є вірною. Ми поки що не можемо назвати конкретних осіб, але на мій погляд, найбільше таких порушень в Україні є з боку органів прокуратури», - сказав правозахисник.

Ідея в українських правозахисників виникла під впливом прикладу американського сенатора Бенджаміна Кардіна, який запропонував до Конгресу схожий законопроект щодо російських політиків.

До звернення приєднались очільники Ініціативної групи зі створення Громадського Комітету захисту від політичних переслідувань в Україні, Української Гельсінської групи, Харківської правозахисної групи, Центру політико-правових реформ. Збір підписів триває.

 

Liked the article?
Help us be even more cool!